Medycyna naturalna

„Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.”

Hipokrates

Medycyna naturalna to tysiącletnie doświadczenia wypracowane przez pokolenia zielarzy, uzdrowicieli, znachorów. W wyniku braku skutecznych efektów i leków farmaceutycznych w chorobach przewlekłych często określanych mianem nieuleczalnych medycyna naturalna znowu wraca do łask. 

 

Terapie naturalne dają niezwykle trwałe efekty, a uzdrowienie polega najczęściej na łączeniu kilku naturalnych metod leczenia. 

Następnie podstawą sukcesu jest oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn np. hydrocolonoterapiia. Ważne jest również wzmocnienie organizmu zabiegami bioenergoterapeutycznymi. Następnie istotnym elementem w pracy nad własnym zdrowiem jest zmiana nawyków żywieniowych (ustalenie odpowiedniej diety). Uzupełnieniem leczniczych diet jest ziołolecznictwo oraz naturalne preparaty.

Umów się na wizytę i konsultację

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź opinie innych

Poznaj relacje naszych pacjentów

mgr Jan Pawlik

Około 90% moich pacjentów to ludzie, którzy wykorzystali już wszystkie możliwości i osiągnięcia medycyny konwencjonalnej. Pacjenci mnie odwiedzający to ludzie zdeterminowani, zawiedzeni, cierpiący. To niejednokrotnie ludzie na wysokich stanowiskach, duchowni, oficerowie, twardzi ludzie interesu, pacjenci z tytułami profesorskimi, lekarze.

W kilku grubych tomach „Kronik Uzdrowień” wyłożonych w jego gabinecie można zapoznać się z licznymi podziękowaniami i wpisami chorych, którym pomógł w ich chorobach i dolegliwościach. Podziękowania są poparte wynikami badań lekarskich, zdjęciami USG, tomografii komputerowej, przed i po terapii. Są też opisy tragedii, cierpienia jak i łzy radości, szczęścia uzdrowionych pacjentów.

Centrum Terapii Naturalnych

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej mgr Jan Pawlik

(teren campingu, wjazd za Chatą Biesiadną jak do automyjni, za automyjnią w lewo)

Sielska 12 K

10-803 Olsztyn

89 527 11 22

89 535 07 30

Szanowni Klienci, w okresie 4-24 sierpnia 2018 r. zamówienia internetowe nie będą wysyłane z powodu urlopów. Przepraszamy za utrudnienia.
Zamknij